עידכונים חמים: |
|
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | ז'לגיריס קובנה אולימפיה מילאנו | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 11+ | ||||||||||
21:30 | באיירן מינכן ברצלונה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ | ||||||||||
21:30 | פרטיזן בלגרד אולימפיאקוס | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 11+ | ||||||||||
21:30 | באסקוניה אנאדולו אפס | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ | ||||||||||
22:00 | ליון-וילרבאן מונאקו | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | וושינגטון וויזארדס ברוקלין נטס | 33 31 | 21 30 | 37 31 | 21 20 | 7 10 | 119122 | 1.85 | 9 | 1.75 | 11+ | |||||
הסתיים | אורלנדו מג'יק גולדן סטייט ווריירס | 11 27 | 26 18 | 29 27 | 27 29 | 93101 | 1.8 | 9 | 1.8 | 10+ | ||||||
הסתיים | שארלוט הורנטס קליבלנד קאבלירס | 33 43 | 36 27 | 31 26 | 18 15 | 118111 | 1.85 | 9 | 1.75 | 10+ | ||||||
הסתיים | פילדלפיה 76 לוס אנג'לס קליפרס | 30 18 | 20 28 | 29 29 | 28 33 | 107108 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ | ||||||
הסתיים | אטלנטה הוקס פורטלנד טריילבלייזרס | 26 29 | 39 29 | 35 28 | 20 20 | 120106 | 1.75 | 9 | 1.85 | 12+ | ||||||
הסתיים | טורונטו ראפטורס ניו יורק ניקס | 33 45 | 26 35 | 21 31 | 21 34 | 101145 | 1.85 | 9 | 1.75 | 12+ | ||||||
הסתיים | אוקלהומה סיטי יוסטון רוקטס | 17 28 | 33 21 | 35 31 | 27 32 | 14 20 | 126132 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ | |||||
הסתיים | מינסוטה טימברוולבס דטרויט פיסטונס | 30 25 | 17 20 | 31 21 | 28 25 | 10691 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ | ||||||
הסתיים | ממפיס גריזליס לוס אנג'לס לייקרס | 36 37 | 25 32 | 31 33 | 32 34 | 124136 | 1.85 | 9 | 1.75 | 12+ | ||||||
הסתיים | שיקגו בולס אינדיאנה פייסרס | 27 23 | 37 20 | 23 31 | 38 25 | 12599 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ | ||||||
הסתיים | יוטה ג'אז סן אנטוניו ספרס | 15 29 | 33 30 | 31 29 | 32 30 | 111118 | 1.8 | 9 | 1.8 | 12+ | ||||||
הסתיים | דנבר נאגטס פיניקס סאנס | 29 29 | 23 30 | 21 24 | 24 21 | 97104 | 1.75 | 9 | 1.85 | 12+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | מכבי שעריים | - | מועדון כדורגל חולון ירמיהו | 0+ | ||||||||
18:00 | הפועל כפר שלם | - | שמשון תל אביב | 0+ | ||||||||
20:30 | שמשון כפר קאסם | - | הפועל אדומים אשדוד | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | מ.ס קרית ים | - | הפועל בועיינה | 0+ | ||||||||
21:00 | הפועל עירוני בקה אל גרבייה | - | מ.ס. צעירי טייבה | 0+ | ||||||||
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | הפועל מחנה יהודה | - | עירוני בית דגן | 0+ | ||||||||
20:30 | מ.ס בני יפו אורתודוכסים | - | א.כ המכתש גבעתיים | 0+ | ||||||||
20:30 | מ.כ. צעירי טירה | - | הפועל קרית אונו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | בית"ר עירוני קרית גת | - | בני אילת | 0+ | ||||||||
18:00 | מועדון ספורט רמלה | - | הפועל עירוני גדרה | 0+ | ||||||||
18:00 | מ.ס הפועל ירוחם | - | מ.כ בית"ר יבנה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | הפועל עירוני כרמיאל | - | מ.כ שפרעם | 0+ | ||||||||
21:30 | מועדון כדורגל צעירי טמרה | - | הפועל עירוני עראבה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | בית"ר כפר סבא שלומי | - | הפועל פרדסייה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | מכבי ספרטק רמת גן | - | מכבי פרדס כץ | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | בית"ר כפר כנא רדואן | - | בית"ר קרית אתא כפיר | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 | מכבי בנות אשדוד הפועל לב ירושלים | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 6+ | ||||||||||
17:55 | מכבי רמת גן אליצור רמלה | 00 | 1.8 | 9 | 1.8 | 6+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | מכבי תל אביב | - | מכבי ראשון לציון | 0+ | ||||||||
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | סנטה טסלה | 3 - 1 | CD דראגונס 2 | 0+ | ||||||||
הסתיים | איסידרו מטפאן | 0 - 3 | אליאנזה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | אדלייד ריידרס | - | אדלייד סיטי | 0+ | ||||||||
12:00 | אדלייד יונייטד נוער | - | נורת' איסטרן מטרו סטארס | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | פרת' | - | אינגלווד יונייטד | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אינדפנדיינטה ג'וניורס | 3 - 2 | גוואלסאו | 2.05 | 2.7 | 2.55 | 1+ | |||||
23:30 | צ'קאריטאס | - | מאנטה | 1.7 | 2.8 | 3.3 | 2+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | צסק"א מוסקבה זניט סט. פטרסבורג | 00 | 1.7 | 1.6 | 2+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | וי. וי. אס סמארה אוראלמאש | 00 | 1.65 | 1.65 | 2+ | |||||||||||
17:30 | אבטודור MBA מוסקבה | 00 | 1.65 | 1.65 | 2+ | |||||||||||
19:00 | רונה מוסקבה ניז'ני נובגורוד | 00 | 1.65 | 1.65 | 2+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | אל נאסר | - | האטה | 1.25 | 3.9 | 5.2 | 4+ | |||||
20:00 | אמירייטס קלאב | - | באנייאס | 2.7 | 3.1 | 1.8 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | קטאניה | - | ג'יוגליאנו | 1.45 | 3.1 | 4.4 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | פרסיב באנדונג | - | באינגקארה | 1.2 | 4 | 5.8 | 4+ | |||||
15:30 | פרסיק | - | פרסיקאבו | 1.25 | 3.8 | 5 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | מארונס | - | אקספרס | 0+ | ||||||||
18:00 | קמפלה סיטי קאונסיל | - | קירינייה ג'ינג'ה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | קאלציו פאדובה | - | פרגולטסה | 1.3 | 3.25 | 5.6 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | קרארסה | - | פרוג'יה | 1.7 | 2.75 | 3.3 | 3+ | |||||
21:45 | פרמאנה | - | רימיני | 3.15 | 2.7 | 1.8 | 3+ | |||||
21:45 | ג'וביו | - | טורס | 0+ | ||||||||
21:45 | ויס פזארו | - | לוקזה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | דינמו סמרקאנד | - | מטלורג בקבאד | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | מרסדס | 2 - 3 | ברזאטגוי | 0+ | ||||||||
הסתיים | איטוזאינגו | 1 - 4 | אל פורווניר | 0+ | ||||||||
הסתיים | סנטרל קורדובה דה רוסריו | 0 - 3 | יופאנקי | 0+ | ||||||||
20:30 | דפורטיבו מוניז | - | ספורטיבו בארקאס | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | לאנוס | 2 - 2 | אוניון | 1.8 | 2.55 | 3.35 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | ג'י. וי סן חוזה | - | אולווייז רדי | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | סאנטוס | 3 - 1 | רדבול ברגנטינו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | גלובו | - | בראונאס | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | בואבישטה | 0 - 4 | בוטאפוגו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | פרוביאריה | (1) 0 - 0 (3) | יובנטוס אס. פי * | 0+ | ||||||||
הסתיים | סאו בנטו | 1 - 2 | נורואסטה | 0+ | ||||||||
הסתיים | סאו חוסה | 1 - 2 | ולו קלובה | 0+ | ||||||||
הסתיים | פיראקיקאבה | 1 - 1 | פורטוגזה סנטיסטה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אגוויה דה מראבה | 1 - 1 | פאיסנדו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אתלטיקו פארננסה | 1 - 0 | אופראריו פרוויאריו | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אנטיגואה גואטמלה | 3 - 0 | קומוניקאסיונס | 0+ | ||||||||
19:00 | דפורטיביו זקאפה | - | קלאב קסלאחו | 0+ | ||||||||
22:00 | סי אס די מוניסיפל | - | קובאן אימפריאל | 0+ | ||||||||
23:45 | גואסטאטויה | - | קואטפק | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | ספל-ונהאוס | - | איינטרכט נורדשטדט | 4.2 | 3.6 | 1.35 | 4+ | |||||
20:30 | וייכה פלנסבורג | - | דרוכטרסן/אסל | 2.7 | 3 | 1.8 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | אוברהאוזן | - | דורן | 1.55 | 3.15 | 3.35 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | להנרץ | - | סטיינבאך | 1.7 | 3.05 | 3 | 4+ | |||||
20:00 | פ.ס.וו פרנקפורט | - | קובלנץ | 1.4 | 3.35 | 4.1 | 4+ | |||||
20:00 | אף. סי. איי וולדורף | - | הומבורג | 4.1 | 3.25 | 1.45 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | לוקנוואלדה | - | דינמו ברלינר | 3.95 | 3.3 | 1.45 | 4+ | |||||
20:00 | ארפורט | - | גרייפסוואלדר | 2.7 | 3.05 | 1.8 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | באיירן מינכן ב' | - | שוויינפורט | 1.55 | 3.3 | 3.25 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | אייזאוול | - | צ'רצ'יל בראדרס | 2.65 | 2.9 | 1.9 | 3+ | |||||
12:00 | דלהי | - | שילונג לאג'ונג | 2 | 3 | 2.45 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | מועדון כדורגל רמת השרון | - | הפועל רעננה | 0+ | ||||||||
20:00 | הפועל בנות קטמון ירושלים | - | אסא תל אביב | 0+ | ||||||||
20:00 | הפועל פתח תקווה | - | מ.ס קרית גת | 0+ | ||||||||
20:30 | בנות נתניה | - | מכבי כשרונות חדרה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | דנביי טאון | - | באנגור 1876 | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | אל סרחאן | - | אל-עקבה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | צ'ילאנגוס | - | אגואקטרוס | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אמאל טיזניט | 1 - 0 | אדראר סוס | 1 | 1 | 1 | 1+ | |||||
הסתיים | פתח קזבלנקה | 2 - 0 | ווידאד פז | 2.1 | 2.65 | 2.55 | 1+ | |||||
הסתיים | סטאד מרוקיין | 0 - 4 | טטואן | 4.1 | 2.85 | 1.55 | 1+ | |||||
הסתיים | מולודיה אוג'דה | (5) 1 - 1 (4) | קניטרה | 1.15 | 3.6 | 9.6 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | פובאז'קה ביסטריצה | - | הומנה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | לאונס נגרוס | 2 - 4 | אתלטיקו לה פאז | 0+ | ||||||||
הסתיים | קורקאמינוס דה לה יו. איי. טי | 0 - 2 | סימארונס דה סונורה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | אל באטין | - | חאג'ר | 1.65 | 2.95 | 3.3 | 3+ | |||||
21:00 | אל אורובה | - | ג'דאח | 1.5 | 3.05 | 4 | 3+ | |||||
21:00 | אל-עין | - | אל ג'נדאל | 1.8 | 2.85 | 2.85 | 3+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | טקוארי | 1 - 1 | ספורטיבו אמליאנו | 2.35 | 2.75 | 2.15 | 1+ | |||||
הסתיים | ספורטיבו טרינידנסה | 0 - 1 | ספורטיבו לוקואניו | 2.55 | 2.85 | 1.95 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | ויסלה פולאווי | - | אלבאלג | 0+ | ||||||||
20:00 | יאסטרזבי | - | קוטוויצה קולוברזג | 0+ | ||||||||
20:30 | סטאל סטאלובה וולה | - | סנדייצ'ה נובי סאש | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 | דפורטיבו גראסילסו | - | קומרסיאנטס יונידוס | 1.45 | 3 | 4.6 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | אאודקס איטליאנו | - | קוקימבו יונידו | 2.05 | 2.8 | 2.45 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | דפורטיבה סן קרלוס | 2 - 0 | קלאב ספורט הרדיאנו | 1.9 | 2.8 | 2.7 | 1+ | |||||
הסתיים | קרטאחינס | 3 - 4 | דפורטיבו סאפריסה | 2.95 | 2.7 | 1.85 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אתלטיקו נסיונאל | 2 - 0 | חגוארס דה קורדובה | 1.3 | 3.2 | 5.8 | 1+ | |||||
הסתיים | מילונאריוס | 3 - 1 | סנטה פה | 2.1 | 2.55 | 2.6 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | ביילו ברדו | - | ראדניק ססווטה | 0+ | ||||||||
16:30 | דוגופולייה | - | דובראבה זאגרב | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | גאזל | - | ויקטוריה יונייטד | 0+ | ||||||||
15:00 | סטאדה רנארד | - | קאנון ספורטיף | 0+ | ||||||||
17:00 | יאנג ספורטס אקדמי | - | דינמו דה דואלה | 0+ | ||||||||
17:00 | קוטונספורט | - | קולומבה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | לה אסטרה | - | באמנדה | 0+ | ||||||||
15:00 | פאובה אזור | - | פורטונה | 0+ | ||||||||
17:00 | אוניון ספורטיב | - | אייגל רויאל | 0+ | ||||||||
17:00 | אוניון דה לום | - | אפג'ס | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | קורבינול הונדוארה | - | בוזאו | 1.85 | 2.6 | 3.1 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | ואנרסבורגס | - | סקובדה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | סקלפטיאה | - | אוסטרסונד | 0+ | ||||||||
18:00 | קירונה | - | ברגנאיסטס | 0+ | ||||||||
20:00 | בודנס | - | גוטנה | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | סלייפנר | - | נאקה איליריה | 0+ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | לאנדווטר | - | וי. פרולונדה | 0+ | ||||||||
20:00 | הוסקוורנה | - | קוידינג | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | ניוקאסל איגלס גלאזגו רוקס | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | חימנסיה קומודורו אוברה | 23 18 | 25 24 | 23 23 | 14 17 | 8582 | 0+ | |||||||||
הסתיים | אינדפנדיינטה דה אוליבה ריאצ'ואלו | 23 24 | 20 16 | 16 13 | 17 27 | 7680 | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Q3 6:46 | טזמניה ג'קג'אמפרס מלבורן יונייטד | 20 17 | 19 24 | 9 4 | 4845 | 1.6 | 1.7 | 9+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | האוקאר אלפטאנס | 00 | 1.7 | 1.6 | 1+ | |||||||||||
19:00 | הוטור טינדאסטול | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ | |||||||||||
20:00 | סטיארנן גרינדאביק | 00 | 1.7 | 1.6 | 1+ | |||||||||||
21:15 | האמאר תור פורלקשופן | 00 | 1.6 | 1.7 | 1+ | |||||||||||
21:15 | ואלור בריידבליק | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ | |||||||||||
22:00 | קפלאביק ניארדביק | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אינטפורצה מינאס פיניירוס | 14 22 | 23 9 | 21 7 | 23 13 | 8151 | 0+ | |||||||||
הסתיים | אוניאו קורינתיאנס באסקט סיארנסה | 25 21 | 17 27 | 16 28 | 27 17 | 8593 | 0+ | |||||||||
הסתיים | קשיאס דו סול ויוו פראנקה | 18 25 | 21 23 | 20 20 | 20 21 | 7989 | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | סיאול נייטס סאקרס | 00 | 1.7 | 1.6 | 4+ | |||||||||||
12:00 | סוניק בום אניינג | 00 | 1.7 | 1.6 | 4+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | הורסנס ואירלוסה | 00 | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 | ליאטקאבליס ריטאס וילנה | 00 | 1.7 | 1.6 | 1+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 | פוג'יאן סטרג'אנס שאנדונג הירוס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||
13:35 | קינגדאו איגלס בייג'ינג רויאל פייטרס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||
13:35 | סיצ'ואן בלו וויילס ליאאונינג פליינג לאופרדס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||
13:35 | שנגחאי שארקס שינג'יאנג פליינג טייגרס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||
13:35 | נינגבו רוקטס זג'יאנג גולדן בולס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ | ||||||||||
13:35 | ג'יאנגסו דראגונס שנזן אוויאטורס | 00 | 1.75 | 15 | 1.75 | 4+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | צדביטה ג'וניור בוסקו | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ | |||||||||||
20:00 | דינמו זאגרב ציבונה זאגרב | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | פיק שגד | - | וסזפרם | 1.6 | 1.7 | 4+ | ||||||
21:45 | ויסלה פלוק | - | פאריס | 1.75 | 1.55 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | שטוטגרט 1898 | - | ברגישר | 1.65 | 1.65 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | ברצלונה | - | באלונמאנו נאבה | 1.65 | 1.65 | 4+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | יסטאדס | - | אונרד | 0+ | ||||||||
20:00 | האמרבי | - | אסקילסטונה גויף | 1 | 1 | 1 | 1+ | |||||
20:00 | אראנס | - | אייץ'. קיי. מאלמו | 1.6 | 1.7 | 1+ | ||||||
20:00 | סקובדה | - | לוגי | 1.7 | 1.6 | 1+ | ||||||
20:00 | קרלסקרונה | - | סאבהוף | 1 | 1 | 1 | 1+ | |||||
20:00 | כריסטיאנסטאד | - | האלבי | 1.6 | 1.7 | 1+ | ||||||
20:00 | אלינגסאס | - | אמו | 1.7 | 1.6 | 1+ |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | EI | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 | בולטימור אוריולס לוס אנג'לס איינג'לס | 00 | 1.35 | 2.15 | 2+ | ||||||||||||||||
21:10 | שיקגו וייט סוקס דטרויט טייגרס | 00 | 2 | 1.4 | 2+ | ||||||||||||||||
21:10 | יוסטון אסטרוס ניו יורק יאנקיס | 00 | 1.45 | 1.9 | 2+ | ||||||||||||||||
22:10 | סינסינטי רדס וושינגטון נשיונאלס | 00 | 1.45 | 1.9 | 2+ | ||||||||||||||||
22:10 | לוס אנג'לס דודג'רס סט. לואיס קרדינלס | 00 | 1.3 | 2.25 | 2+ | ||||||||||||||||
22:10 | סן דייגו פאדרס סן פרנסיסקו ג'איינטס | 00 | 1.6 | 1.7 | 2+ | ||||||||||||||||
22:10 | קנזס סיטי רויאלס מינסוטה טווינס | 00 | 1.7 | 1.6 | 2+ | ||||||||||||||||
22:10 | מיאמי מרלינס פיטסבורג פיראטס | 00 | 1.55 | 1.75 | 2+ | ||||||||||||||||
22:10 | טמפה ביי רייס טורונטו בלו ג'ייז | 00 | 1.5 | 1.85 | 2+ |
H1 | H2 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | סיטון הול פיראטס UNLV רבלס | 44 26 | 47 42 | 9168 | 0+ | |||||||||
הסתיים | נורפולק סטייט ספרטאנס IPFW מאסטודונס | 31 41 | 44 26 | 7567 | 0+ | |||||||||
הסתיים | יוטה יוטס וירג'יניה קומונוולת' ראמס | 36 26 | 38 28 | 7454 | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | זאדאר אף. אם. פי בלגרד | 00 | 1.6 | 1.7 | 2+ |
P1 | P2 | P3 | OT | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | באפלו סייברס אוטווה סנטורס | 0 5 | 2 0 | 0 1 | 26 | 0+ | |||||||||
הסתיים | טמפה ביי לייטנינג בוסטון ברויינס | 1 1 | 1 0 | 1 0 | 31 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | ניקולאס יארי דניל מדבדב | 2 6 | 76 97 | 02 | 1.45 | 1.9 | 2+ | ||||||||||
19:00 | אלכסנדר זברב פביאן מרושאן | 00 | 1.2 | 2.65 | 2+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | רוהאן בופאנה / מת'יו אבדן מרסל גרנויירס / הוראסיו סבאלוס | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:30 | קווין קראביץ' / טים פואץ' איוון דודיג / אוסטין קרייצ'ק | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אקטרינה אלכסנדרובה ג'סיקה פגולה | 3 6 | 6 4 | 6 4 | 21 | 2.15 | 1.35 | 2+ | |||||||||
21:00 | אלנה ריבאקינה ויקטוריה אזרנקה | 00 | 1.2 | 2.65 | 2+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אקטרינה אלכסנדרובה / אירינה חרומאצ'בה שרה אראני / ג'סמין פאוליני | 2 6 | 2 6 | 02 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
מערכה 1 | ניקולוז בסילאשווילי עזיז דוגאז | 2 4 | 00 | 0+ | |||||||||||||
מערכה 1 | מתיאס בורגה קורנטין מוטה | 3 4 | 00 | 2.45 | 1.25 | 1+ | |||||||||||
הופסק | פדריקו קוריה מנואל גינאר | 2 2 | 00 | 1.25 | 2.45 | 1+ | |||||||||||
13:45 | מתאו מרטיניאו פרנקו אגאמנונה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
מערכה 1 | פרנצ'סקו פסארו סטפנו נפוליטנו | 2 3 | 00 | 1.55 | 1.75 | 1+ | |||||||||||
12:30 | פרנצ'סקו מאסטרלי פייר הוג הרבר | 00 | 1.65 | 1.65 | 1+ | ||||||||||||
12:30 | אוגו בלנשה מקסימיליאן מארטרר | 00 | 2.15 | 1.35 | 1+ | ||||||||||||
14:00 | פאביו פוניני ארתור גאה | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | קארול דז'וויצקי / סנטיאגו פה רודריגס טאברנה רומיין ארנאודו / טריסטן וויסבורן | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:30 | דייגו הידאלגו / כריסטיאן רודריגז מנואל גינאר / גרגוייר ז'ק | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:30 | מקסימיליאן מרטרר / סטפאנו נאפוליטאנו רומן ג'באבי / פיליפ אוסוולד | 00 | 0+ | ||||||||||||||
15:30 | איבן ליוטרביץ' / ולדיסלאב מנאפוב פרנצ'סקו מאסטרלי / לוקה נארדי | 00 | 0+ | ||||||||||||||
17:00 | ניקולס בריינטוס / רפאל מאטוס פטר נוזה / פטריק ריקל | 00 | 0+ | ||||||||||||||
17:00 | קונסטנטין פראנצן / הנדריק יבנס גוידו אנדראוצי / מיגל אנג'ל רייס ורלה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
17:00 | תאו אריבאג' / ולאד ויקטור קורנאה אנריקו דלה ואלה / לורנצו רוטולי | 00 | 0+ | ||||||||||||||
18:30 | ארג'ון קאדהה / ג'יבאן נדונצ'זהיאן ניקולה צ'אצ'יץ' / דניס מולצ'נוב | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | ג'נארו אלברטו אוליביירי אדולפו דניאל ואייחו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
17:30 | אנדראה קולאריני אנזו קוקו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
19:00 | פדרו סקאמוטו אורלנדו לוז | 00 | 0+ | ||||||||||||||
22:30 | קמילו אוגו קראבלי דניאל צוקרמן | 00 | 1.75 | 1.55 | 1+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | ליאם דרקסל / אלכסנדר וייס אדם טיילור / גונזאלו וילאנואבה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
18:30 | ז'ואאו לוקאס דה סילבה / חואן באוטיסטה טורס פרננדו רומבולי / מרסלו זורמן דה סילבה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | בוריס אריאס / פדריקו זבאלוס ג'פרי בלאנקנו / אנזו קוקו | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
מערכה 1 | חאבייר בראנקו איבן גאחוב | 0 0 | 00 | 2.15 | 1.35 | 1+ | |||||||||||
11:45 | קרלוס טברנר ראדו אלבוט | 00 | 2.25 | 1.3 | 1+ | ||||||||||||
13:00 | ברנבי זפאטה מיראלס בנג'מין חסן | 00 | 0+ | ||||||||||||||
13:00 | יספר דה יונג אנדראה פלגרינו | 00 | 1.45 | 1.9 | 1+ | ||||||||||||
13:00 | מרקו טרונגליטי פדרו מרטינס פורטרו | 00 | 3 | 1.15 | 1+ | ||||||||||||
14:30 | אלחנדרו מורו ז'ואאו סוזה | 00 | 1.25 | 2.45 | 1+ | ||||||||||||
14:30 | ניקולס מורנו כריסטיאן גארין | 00 | 2 | 1.4 | 1+ | ||||||||||||
19:00 | גסטאו אליאס ניקולאס איזקיירדו | 00 | 1.5 | 1.85 | 1+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 | מרקו בורטולוטי / סרחיו מארטוס גורנס ג'ונתן אייסריק / אלבאנו אוליבטי | 00 | 0+ | ||||||||||||||
14:30 | גונסלו אסקובר / אולכסנדר נדובייסוב יאקוב שנייטר / נארק וולנר | 00 | 0+ | ||||||||||||||
16:00 | דניאל רינקון / אוריול רוקה באטלה פרנסיסקו קבראל / הנרי פאטן | 00 | 0+ | ||||||||||||||
17:00 | סאנדר ארנדס / מת'יו מידלקופ עיסאם קרשי / דויד וגה | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | טמרה זידאנסק אליזבטה קוצ'יארטו | 6 3 | 2 6 | 5 7 | 12 | 0+ | |||||||||||
20:00 | מרינה סטאקוסיץ' נדיה פודורוסקה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
20:00 | אנה בונדר פרנצ'סקה ג'ונס | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:30 | אנצה טודוני ג'וליה ריירה | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | אנג'לה קוליקוב / אליקסן לשמייה ג'סי אניי / מריה הראזו | 6 2 | 4 6 | 10 4 | 21 | 0+ | |||||||||||
הסתיים | רבקה מארינו / מריה פרננדה נבארו אוליבה היילי בפטיסט / וויטני אוסוויגווה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
23:00 | קווין גליסון / נטליה קוסטיץ' לאורה פיגוסי / קתרזינה פיטר | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
מערכה 2 | ליירה רומרו גורמאז ג'סיקה בוזאס מאניירו | 1 6 | 5 6 | 01 | 0+ | ||||||||||||
מערכה 2 | קתרז'ינה קאווה אולגה דנילוביץ' | 46 77 | 1 3 | 01 | 0+ | ||||||||||||
מערכה 2 | פולונה הרצוג טימאה באבוס | 6 1 | 4 4 | 10 | 0+ | ||||||||||||
הסתיים | נומה נוהה אקוגווה פולינה קודרמטובה | 3 6 | 0 3 | 01 | 0+ | ||||||||||||
מערכה 1 | זיינפ סונמז אלה זיידל | 3 4 | 00 | 0+ | |||||||||||||
12:00 | סימונה וולטרט אלסה ז'אקמו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
12:05 | מויוקה אוצ'יג'ימה דריה סמניסטאייה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
12:15 | טארה וורת' אירינה-קמליה בגו | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | טימאה באבוס / ורה זבונרבה אנסטסיה גורבה / ראדה זולוטארבה | 00 | 0+ | ||||||||||||||
13:30 | נומה נוהה אקוגווה / אלה סיידל לוקסיקה קומקום / פיאנגטן פליפואץ' | 00 | 0+ | ||||||||||||||
13:35 | אלישיה בארנט / פרייאה כריסטי אנג'ליקה מוראטלי / קמיליה רוסטייו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
13:45 | מרים קולודז'יובה / אנה סיסקובה קתרז'ינה קאווה / ביביאן סחופס | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | טיאגו אגוסטין טיראנטה פדריקו גאיו | 7 5 | 6 1 | 20 | 0+ | ||||||||||||
20:00 | מורקל דליין מתיאס סוטו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:30 | איידן מאיו מרסלו בריוס | 00 | 0+ |
G | S1 | S2 | S3 | S4 | S5 | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
הסתיים | לוק ג'ונסון / סקאנדר מנסורי מארק-אנדריאה הסלר / אנטואן בלייה | 4 6 | 3 6 | 02 | 0+ | ||||||||||||
הסתיים | האנס האך / וואסק פוספיסיל דומיניק פאלאן / בייביט ז'וקאייב | 6 4 | 6 4 | 20 | 0+ | ||||||||||||
הסתיים | תומאס פאנקאט / האנטר ריס ריטביק בוליפאלי / ניקי קאלינדה פונאצ'ה | 3 6 | 66 87 | 02 | 0+ | ||||||||||||
21:00 | ג'ורג' גולדהוף / ג'יימס קנט טרוטר ראיין סגרמן / פטריק טרהאץ | 00 | 0+ | ||||||||||||||
21:30 | מאק קייגר / בנג'מין סיגוין בנג'מין לוק / חוזה (רובין) סתאתם | 00 | 0+ | ||||||||||||||
22:30 | מארק-אנדריאה הסלר / אנטואן בלייה דויד פיכלר / מתיאס סוטו | 00 | 0+ | ||||||||||||||
23:00 | האנס האך / וואסק פוספיסיל ריטביק בוליפאלי / ניקי קאלינדה פונאצ'ה | 00 | 0+ |
1 | X | 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | ברצלונה נשים | - | בראן | 1.1 | 4.8 | 6.6 | 3+ | |||||
22:00 | פאריס סן ז'רמן נשים | - | האקן | 1.15 | 4.6 | 6.6 | 4+ |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | EI | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
סבב 1 | אס. קיי וייברנס האנווה איגלס | 0 0 | 00 | 0+ | |||||||||||||||||
נדחה | קיה טייגרס לוטה ג'יאנטס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
סבב 1 | קיי. טי וויז סוון דוסאן ברס | 0 0 | 00 | 0+ | |||||||||||||||||
נדחה | אן. סי. דינוס קיוום הירוס | 00 | 0+ | ||||||||||||||||||
סבב 1 | אל. ג'י. טווינס סמסונג ליונס | 0 0 | 00 | 0+ |
Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | ET | תוצאה | 1 | X | 2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | מכבי רחובות עומר הפועל ירושלים עזרא | 00 | 0+ |